provided by quick-draws.com

Squash BC Men's Competitive Ranks

(Click on a name to view matches played.)

Rank   Player   Points
1   Viktor Berg, VLT 1994
2   Justin Todd, VLT 1883
3   Richard Birks, NAN 1858
4   Roman Svec, CED 1802
5   Marco Antonio Toriz Caddo, SPC 1791
6   Sarfaraz Ahmed, RIV 1770
7   Erik Zaremba, CED 1768
8   Andrew Lynn, BEN 1752
8   Chris Hanebury, SMUS 1752
10   Winston Cabell, HOL 1751
11   Luke Vaggers, BEN 1739
12   Zachary Leman, JER 1735
13   Morgan Latremouille, JER 1729
14   Jeff Robert Evans, SPC 1717
15   Michael Thompson, JER 1715
16   adam terheege, PRC 1714
16   Mark Ridgeway, JER 1714
18   Jeff Boag, HOL 1708
19   Grant Bergman, JER 1695
20   Benjamin Marien, JER 1694
21   Shakiru Matti, SPC 1684
22   Matthew Toth, SPC 1682
23   Sam Ejtemai, JER 1674
24   Neil Bergman, VRC 1662
25   hamid khosrowkiani, EVE 1658
26   Gavin Maxwell, CED 1656
27   Alykhan Thobani, SPC 1651
28   Matthew Balfour, EVE 1648
29   Husein Rahemtulla, BEN 1647
30   Colin Whitney, JER 1637
31   Michael Leckie, VLT 1633
32   Jon De Souza, JER 1632
33   Bransten Ming, SHA 1631
34   Harry Freeman, VLT 1626
35   Andrew Henderson, CED 1622
36   Mihir Badhan, APO 1621
36   Joe Forster, GBF 1621
38   Jason Giuffre, JER 1619
39   Ken Smith, BEN 1617
39   Trevor Latimer, VRC 1617
41   Remington Hall, SPC 1614
42   Adam Radziminski, BEN 1613
43   Keifer Latremouille, SPC 1612
44   Struan Kilgour, EVE 1607
45   Nick James, EVE 1603
46   Barry Gifford, TCC 1592
47   Gavin Treacy, BEN 1591
48   Aneal Galbaransingh, BEN 1589
49   Steve Lawton, VRC 1587
50   Marc Kazimirski, ARB 1586
51   Ben Uliana, CED 1584
52   Rob Wilson, SHA 1580
52   Evan Green, ARB 1580
52   Matthew Henderson, CED 1580
55   Ryan May, VRC 1576
56   Jeremy Ordough, SCF 1571
57   Andrew Braff, GBF 1564
58   Geoff Emslie, EVE 1558
58   Ryan Haider, JER 1558
60   Rumi Tejpar, JER 1557
61   Ben Thomas, WHI 1553
62   Curtis Dorosh, VLT 1551
62   Chris Harley, JER 1551
64   Mark O'Neill, SPC 1550
64   SAMM A. FULTON, SPC 1550
66   Greg Longster, JER 1549
67   Imre Kovacs, ROS 1546
68   Jody Evans, VLT 1545
69   Stuart Smith, RRD 1544
70   Ryan Picken, SHA 1543
71   Murray Bennetto, ROS 1541
72   Farzin Habibpour, RIV 1539
73   pierce masuhara, JER 1538
73   Inderbir Hundal, VRC 1538
75   Michael Lee, VRC 1537
76   Ryan Herden, EVE 1536
77   Jason Del Vicario, VLT 1531
77   Geraint Khan, BEN 1531
79   Bevan Moss, VRC 1530
80   Nicholas Rodusek, RIV 1528
80   Neil Thomson, VRC 1528
82   Tim Saunders, BEN 1527
82   Brendan George, VRC 1527
82   Grant Stockwell, EVE 1527
82   Roger Hardy, JER 1527
86   Justin McGaw, SHA 1526
87   Martin Rowe, VRC 1525
88   Michael Parker, NEW 1524
89   Patrick Francois, VRC 1521
90   Colin O'Connor, BEN 1520
90   George Hadjipavlou, VRC 1520
92   Drew Henderson, QUA 1519
93   Andrew Clements, BEN 1517
93   Kevin Smith, CED 1517
95   Thomas Clark, SCF 1516
96   Bruce Matthews, SPC 1515
97   Mike Allan, SWG 1514
97   Brian Taylor, SCF 1514
99   George James, PRC 1513
100   Mike Derry, BEN 1512
101   Brett Abfd Miller, APO 1510
102   Jeff Smithson, BEN 1506
103   Tim MacVinnie, BON 1504
103   Greg Cruickshank, ARB 1504
105   Jamie Chicanot, CED 1503
106   Khaled Dossa, EVE 1502
106   Fraser Taylor-Mitchell, JER 1502
108   Garth Geddes, VRC 1496
108   Rob Eberhard, WHI 1496
110   Graham Brown, VRC 1494
110   Stephen Roberts, JER 1494
112   Blake Olsen, NAN 1490
113   Brian McGaw, VIC 1484
114   Ian Winter, VRC 1483
115   Simon Dorey, EVE 1482
115   Paul Aleong, BON 1482
117   David Bauman, HOL 1481
118   Tim Martin, EVE 1479
118   Dan Hodgins, JER 1479
120   Kevin Bromley, CED 1478
121   Chris Buechler, GBF 1477
122   Jonathan Katronis, SCF 1476
123   Daren Adams, EVE 1473
123   Rayaan Kurji, EVE 1473
125   Dan Newstone, NAN 1471
125   Gary Evans, VRC 1471
127   John Nichols, VLT 1469
128   Ian Sefton, UVIC 1466
129   Dorian Lewis-Willie, NAN 1465
129   Neil Henderson, CED 1465
131   Nicholas Smith, BEN 1464
132   Stuart Clark, HOL 1463
132   Adam Graham, PRC 1463
132   Drew Millen, VIC 1463
135   Steve Archer, EVE 1461
135   Rory Johnston, BEN 1461
137   Joel Casey, GBF 1456
138   Stefano Walker, HOL 1455
138   Braden Douglas, APO 1455
140   Jacques Du Toit, NEW 1452
141   Brett Garnett, JER 1451
142   Adam Viljoen, BON 1450
142   Jason Kurylo, CED 1450
142   Jeff Young, SCF 1450
145   Brooke Siver, RAC 1447
146   Stanley Dee, ARB 1445
147   Alexandre Garceau, EVE 1444
147   Robbin Burns, BON 1444
149   Kurt Woodman, SPC 1442
150   Noel Leonin, CVSC 1441
151   Andrew Muir, VRC 1440
152   Aaron Hook, VIC 1438
152   Steve McLeish, CED 1438
154   Andrew Wei, EVE 1437
155   Shawn Patton, VRC 1436
155   Bryan Hall, RIV 1436
157   Brendan Gray, VRC 1434
157   Jeffrey Mason, JER 1434
159   Rashid Aziz, JER 1429
159   Aadam Tejpar, JER 1429
161   Matthew De Souza, JER 1428
161   Ken David, SCF 1428
163   David Goldsmith, VLT 1427
163   Jan de Graad, BEN 1427
165   Eddie Gudewill, VLT 1426
165   Jade Carter, BEN 1426
165   David Cluff, ARB 1426
168   Robert Johnson, HOL 1425
169   Jongho Kim, VRC 1424
170   Chris Staargaard, EVE 1423
170   Doug Garritsen, BEN 1423
172   Chris James Carter, VRC 1422
173   Doug MacDougall, VLT 1421
173   Ben Ferraro, HOL 1421
173   Andrew Ransom, BEN 1421
176   Matt Saunders, JER 1420
177   Mark Levey, VRC 1419
177   Robert Pacey, VRC 1419
179   Ben Henderson, VRC 1418
179   John White, SPC 1418
181   Blair Bullus, ARB 1417
181   Dave R Watson, EVE 1417
183   Cliff Raps, NEW 1416
184   Connor Lukas, CED 1415
185   Atlee James, CHE 1414
186   Richard Johansen, EVE 1411
186   Steve Jacobs, JER 1411
188   Leslie Kerluke, EVE 1410
188   Mark Jenkins, VRC 1410
188   Philip Heming, BEN 1410
191   Hein Winckler, BEN 1409
192   Neil Johansen, HOL 1407
192   Matthew Taylor, VLT 1407
192   Tiago Pereira, VRC 1407
192   Blair Hiddleston, HOL 1407
196   Tommy Paley, JER 1406
196   Brett Malli, BON 1406
196   Byron Kidd, RIV 1406
199   Danny Gollogly, BEN 1405
200   Erik Nilsson, VRC 1403
200   Ingus Silgailis, HOL 1403
202   Terry Sunar, VLT 1402
203   Christopher Evans, BEN 1401
203   Garett Hennigan, VRC 1401
205   Trevor Cox, ARB 1400
205   Tim Mosley, VLT 1400
205   Charlie Cleghorn, HOL 1400
208   Steve Maloon, EVE 1398
208   Aaron Kydd, NEW 1398
210   Jamie Joseph, GBF 1397
211   Fred Lin, VLT 1396
211   Tim Morgan, CVSC 1396
211   arjun padda, SPC 1396
211   Gus Morris, ROS 1396
215   Rick Ng, VRC 1394
216   Simon David Whyte, VRC 1393
216   Mark Vance, VRC 1393
218   David Tucker, VRC 1392
219   Ken Windt, SPC 1391
220   Sherman Dahl, ROS 1390
221   Gavin Rimmer, EVE 1389
221   Marcell Iseli, BON 1389
221   Aaron McRann, PRC 1389
224   Hugh Kendrick, BEN 1388
225   Brett M Miller, SQU 1387
225   Doug Kennedy, EVE 1387
225   Jonathan Wallace, JER 1387
228   Robert Ockeloen, HOL 1386
228   Shawn Pattison, APO 1386
230   Peter Brix, PAN 1385
231   Kip Kramer, VRC 1383
231   Timothy Vipond, JER 1383
233   Evan Gjernes, EVE 1381
234   Mike Carrier, VRC 1380
234   Nolan Derby, VRC 1380
236   Leo Chester, VRC 1379
236   Ryan Makela, GBF 1379
238   Mark Regier, GBF 1378
239   Chris Sherriff, GBF 1377
240   Dave Clarke, SCF 1376
240   Derek Smith, HOL 1376
240   Geoff Stollery, HOL 1376
243   Wesley Fong, HOL 1375
244   Luke Elliott, CED 1374
245   Tom van Unen, GBF 1373
245   Rod Fong, HOL 1373
247   Wayne Borno, APO 1372
247   Nathan Ozog, BEN 1372
247   Mark Russell, VRC 1372
247   David Audia, CVSC 1372
251   Bruce Guenther, APO 1371
252   Sean Jaegli, GBF 1370
253   NAZIR HIRJI, SPC 1369
253   Sasha Brkic, VIC 1369
255   Jagdish Padda, APO 1368
255   Peter Brow, EVE 1368
257   Sean Clark, JER 1367
258   Mike Munro, APO 1366
259   Peter Hayton, HOL 1365
259   Ian Humphries, VRC 1365
259   Bryn Butler, BEN 1365
262   Edwin Palsma, NEW 1363
262   Norm Ellis, VRC 1363
262   Adam Jinks, VRC 1363
265   Mike Dodds, VLT 1362
265   Norman Eberts, NEW 1362
267   Lorne Lillemo, GBF 1361
268   Tim Rokeby-Thomas, VIC 1360
269   Corry Silbernagel, VLT 1359
270   Michael Blomkamp, BEN 1358
270   Paul Sutton, SQU 1358
270   David Leman, NEW 1358
273   Mark Ingram, JER 1356
273   Johnny Arthur, ARB 1356
275   Paul Sterling, PRC 1355
276   Tabs Singh, ARB 1354
277   Don Leslie, HOL 1351
277   Thomas Monteith, CHE 1351
279   Nelson Silva, BON 1350
280   Kiowa Martin, BEN 1349
280   Josh Maclean, HOL 1349
280   Robert Rahn, RIV 1349
283   Rob Heppenstall, ARB 1347
283   Michael Rossi, SMUS 1347
285   Brad Rustad, GBF 1346
285   Jeff Ford, APO 1346
287   Jeff Scott, VRC 1345
288   David Phillips, JER 1344
289   Marvin Mizinski, VLT 1343
289   Sherman Quon, BON 1343
289   Vince Waring, VIC 1343
292   Lenny Moy, VLT 1341
293   Robin Drygas, SQU 1340
293   Bill Treloar, ARB 1340
293   Greg MacDonald, BEN 1340
296   Darryl Buhler, APO 1339
296   Jason Pyne, JER 1339
296   Derek Carnell, PRC 1339
296   Kevin Spooner, HOL 1339
300   John Desaulniers, SPC 1338
301   Don McEachern, GBF 1336
302   Robert Hrasko, GBF 1334
303   Ryan Montgomery, VRC 1331
304   Shawn Steele, VIC 1330
305   Omar Rashwan, GBF 1329
305   Randy Shaw, SCF 1329
305   Brian Beck, JER 1329
308   Doug Schell, CED 1328
308   Sam Scivier, JER 1328
308   Dan Karr, BEN 1328
308   Michael Borden, BEN 1328
308   Glenn Johnsen, CHE 1328
313   Jeff Campbell, APO 1326
313   Doug Chernoff, BON 1326
315   Andrew Jones, HOL 1325
315   Patrick Frost, HOL 1325
317   Sam Rao, BEN 1324
317   Randy Johal, EVE 1324
317   David Carter, VRC 1324
317   Steve Guan, VIC 1324
321   John Grant, VRC 1323
321   Trevor Maryka, CED 1323
321   Jeff Kraemer, PRC 1323
324   jason yoo, SMUS 1322
325   Jeff Ward, VRC 1320
325   Grant Gardner, EVE 1320
327   Roland Haebler, VLT 1319
327   Jon Irwin, VIC 1319
329   Michael Strumpf, VRC 1318
329   Zubin Driver, ARB 1318
331   Rahim Jessa, VIC 1317
332   Rob Attwell, BEN 1316
333   Chad Forbes, VRC 1315
333   Hugh Upjohn, VRC 1315
333   Brian Kain, BEN 1315
336   Gregg Ashby, VRC 1314
336   Blair Maclean, EVE 1314
336   Keith Mason, BON 1314
336   Garrett Hinchey, VRC 1314
340   Simon Bicknell, EVE 1313
340   Andrew Dempsey, JER 1313
342   Keith Wemp, GBF 1312
343   Aman Badhan, APO 1310
344   Jordan Iannone, PRC 1309
344   Edward Brookes, ARB 1309
346   Brian Spahn, QUA 1308
347   Harvey Delaney, BAY 1307
347   Michael Woodworth, GBF 1307
349   Marcus Foster, TCC 1306
349   Mark Thompson, JER 1306
351   Bob Finlay, EVE 1305
351   Brad Kelly, VIC 1305
353   Dale Hazard, GBF 1304
353   Fred West, SCF 1304
355   Edward Smith Griffiths, GBF 1301
355   Roger Zwicky, VIC 1301
357   Jimmy Valliere, NAN 1300
358   Murray Olson, VIC 1299
358   Martin Goodger, TCC 1299
360   Glen McNeil, VRC 1298
361   Rob Calder, CVSC 1297
362   Paul Stevenson, EVE 1295
362   Charlie Dodds, VRC 1295
364   Alfredo Marin-Chiquet, BON 1294
364   Darren Benning, BEN 1294
364   Sam Mottram, HOL 1294
364   Carl Ljungberg, BEN 1294
368   K'odi Lewis-Willie, NAN 1293
368   Scott Trinder, JER 1293
370   Stewart Marshall, EVE 1292
370   Chris Outram, GBF 1292
370   Mark Taylor, GBF 1292
373   Pat Paproski, EVE 1291
374   Greg Booker, APO 1289
374   Kyle Weatherby, ESQ 1289
376   Mike Tamaki, VLT 1288
377   Doug Taylor, APO 1287
377   Simon Ellison, VRC 1287
379   Carl McCreath, VRC 1284
380   David Moonlight, UVIC 1282
381   Jamie Bleay, EVE 1280
381   Luc Jeanneau, VRC 1280
383   Arif Khan, BEN 1279
383   Sergio Hsia, TCC 1279
383   Mike Neilson, VRC 1279
386   Tom Carter, VRC 1278
386   nic tsangarakis, EVE 1278
386   Pat Au, EVE 1278
386   Ian Binstead, VRC 1278
390   Stan Tessmer, GBF 1274
391   Charles Britton, BON 1273
392   Chris Torrie, ROS 1272
393   Steve Boileau, BEN 1271
394   Billy Brix, CED 1268
394   Aaron Jackson, BEN 1268
396   Geoff Trafford, HOL 1267
396   Jim Green, ARB 1267
396   Marc Poier, JER 1267
396   Greg Condon, BAY 1267
400   Lincoln Lee, BON 1266
401   Joe Lopes, HOL 1265
402   Scott Young, BAY 1264
402   Chris Hall, RIV 1264
404   Dustin Linsdell, GBF 1263
404   Sean Baker, CVSC 1263
404   Ron Tidball, EVE 1263
404   John Law, SCF 1263
408   Brian Maclean, EVE 1262
409   David Paynter, BEN 1257
410   Timo Bolder, VRC 1256
411   Brian Tattrie, ARB 1255
412   Stuart Dixon, VIC 1254
413   Jordan Abney, VRC 1253
413   Lee Clackson, VIC 1253
415   Andrew Ambrozy, GBF 1252
416   Rodney Herring, CED 1251
417   Kevin Konar, EVE 1249
418   Kevin LaHay, NEW 1246
418   Peter Lowenstein, RIV 1246
420   Mike Johnson, SHA 1245
420   Mark Robinson, BAY 1245
422   Dave Wheaton, VIC 1244
423   Jason Hingley, EVE 1243
423   Chris Wallace, VLT 1243
423   Eric Barclay, VLT 1243
426   Gerald Poulton, VIC 1240
426   Ed Neeland, GBF 1240
426   Phil Croteau, GBF 1240
429   Benjamin Wheeler, BON 1239
429   Andy Mavretic, VIC 1239
431   Gord Neilson, GBF 1238
431   Kelly Latremouille, BAY 1238
433   Dean Buhler, APO 1237
433   Greg Desaulniers, VLT 1237
435   Sean Copeland, TCC 1236
436   Owen Laurence, ROS 1235
437   Justin Mitchell, HOL 1234
438   Kuno Kurschner, BAY 1233
439   Andrew Smart, EVE 1231
440   Nicholas O'Bree, BEN 1230
440   Ted Gornall, VIC 1230
440   Ricardo Sanchez, VRC 1230
443   Keith Lacey, PRC 1229
444   Greg Wheeler, PRC 1227
444   Jamie Bardsley, VLT 1227
446   Thor Butler, RIV 1226
447   Ron Rampone, GBF 1225
448   Keith Poulin, RIV 1224
448   Millan Patel, TCC 1224
448   David Karp, EVE 1224
451   Amer Khakwany, BEN 1223
451   Kevin McElgunn, VRC 1223
451   Jeff Hunt, CHE 1223
451   Brad Ridgway, VRC 1223
455   Barry Gruntman, PRC 1222
456   Dan Rae, RIV 1220
456   David Adams, BEN 1220
458   Hugh Andrews, BAY 1219
458   James Granger-Brown, NEW 1219
458   Ron Fretwell, GBF 1219
458   Tim Bale, JER 1219
462   Alan Dheere, CED 1218
463   Emilio Jr Haneine, EVE 1217
464   Andrew Coward, UVIC 1216
464   Kevin Kydd, NEW 1216
464   Kevin Bodman, APO 1216
467   Geoff Williams, VRC 1215
467   Josh Blacker, BEN 1215
469   Patrick Toth, SPC 1214
470   Dave Canning, HOL 1212
471   Maurice Goulet, EVE 1211
471   Karl R Hoener, ESQ 1211
473   Bruce Loeppky, SCF 1210
473   Nate Maxwell, VIC 1210
475   Doug Buchanan, EVE 1209
475   Robert Torrance, TCC 1209
475   Janusz Kaczmarek, EVE 1209
478   DARYL HEATHMAN, RIV 1208
478   Bob Hodgins, EVE 1208
480   Rob Coxford, YVA 1207
481   Gabriel Leung, BON 1206
482   Gavin Cooper, BEN 1205
483   Philippe Schick, VRC 1203
484   Lee Meller, EVE 1201
485   Larry Hayes, GBF 1200
486   Brian MacFarlane, VLT 1199
487   Jon Bishop, HOL 1198
487   Andy Au-Yeung, BEN 1198
489   Jason Cole, SPC 1196
489   David Egles, VIC 1196
489   Randy Bernard, TCC 1196
492   Owen Belton, BON 1195
492   Chris Davies, HOL 1195
494   Don Hardy, PRC 1193
495   Fraser Bringeland, SCF 1190
495   Leon Terblanche, BEN 1190
497   Michael Schachter, VRC 1189
498   Ivan Lee, CVSC 1187
499   Ron Butchko, BRC 1185
499   Tim Segger, APO 1185
501   Michael Yakubowich, ESQ 1184
502   David Snell, HOL 1183
503   Noel McDowell, EVE 1181
504   Andre Moore, EVE 1180
505   FungPiew Lim, BON 1179
506   Dallas Worthington, VRC 1178
506   Dennis Lee, JER 1178
506   Ken Nowlan, SCF 1178
506   Nirmal Gidda, GBF 1178
510   David MacDonald, BEN 1177
510   Ara Ashikian, VRC 1177
512   Kevin Johnson, HOL 1175
513   Amer Qureshi, BEN 1174
514   Larry Caza, CHE 1172
515   Don Olsevik, GBF 1171
516   Steven Devries, GBF 1170
516   Adil Khan, BEN 1170
518   John Dempsey, JER 1169
519   Kevin Richardson, EVE 1168
520   Soren Schou, JER 1166
520   Bryan Hack, EVE 1166
522   Kevin Gillett, EVE 1165
522   Brad Desaulniers, VLT 1165
522   John Furlong, ARB 1165
522   Bob Puddicombe, HOL 1165
522   Brian Covernton, VRC 1165
522   Mark Heaney, EVE 1165
528   Mitchell Kahnert, JER 1164
529   Archie Heuser, SPC 1163
530   Chris Galer, VRC 1160
530   Henry Sojka, BON 1160
532   Allen Lacroix, RIV 1159
533   David Thistle, HOL 1157
533   Dave Jackson, VLT 1157
535   Harry Chow, EVE 1156
536   Nathan Mackintosh, ROS 1155
536   Matt Kerr, EVE 1155
536   Sean Jackman, UVIC 1155
539   Andrew James, BEN 1154
540   Dave Webster, RIV 1153
541   Gary Macey, VLT 1151
542   Nick Feetham, JER 1150
542   Neil Philcox, BON 1150
544   Steve Commons, BEN 1149
544   Michael Hansby, BEN 1149
544   Christian Bates, VRC 1149
547   Gord Henderson, PRC 1148
548   Claude Garceau, EVE 1147
548   Fernando Ruiz, VRC 1147
548   Randy Brown, CVSC 1147
551   Dean Cebuliak, ROS 1146
551   Dean Kallweit, EVE 1146
553   James Johnston, VRC 1145
553   George Freitag, CRSC 1145
553   Chris Bentley, BEN 1145
556   John Foxall, VIC 1143
556   Colin Edstrom, BEN 1143
558   Liam McKay, SHA 1141
559   Dennis Forsman, VRC 1138
559   Steve Tindle, BON 1138
561   Kristopher Markgraf, APO 1135
562   Jon Cartwright, VAL 1133
562   Liam Kynaston, VRC 1133
564   John King, VRC 1131
564   Harold Trenchard, VIC 1131
566   Glen Goodvin, VRC 1130
567   Mitch Martin, GBF 1128
567   Andrew Cosman, GBF 1128
569   Tim Gudewill, VLT 1127
570   Geoff Sinnett, CED 1125
570   Willy Hall, CHE 1125
572   Allan Derry, BEN 1124
573   Clint Hall, NEW 1123
574   Brent Ellis, SCF 1121
575   Mark Spooner, HOL 1120
576   Greg Walker, GBF 1119
577   Will Sauder, VLT 1118
578   Rob Purdy, EVE 1117
578   Rick Blair, RIV 1117
580   Andrew Ripley, EVE 1116
580   James Woodcock, VLT 1116
580   Hussein Lalani, JER 1116
583   Marc Wild, JER 1113
584   Steve Hood, CHE 1112
584   Rob Spanier, EVE 1112
584   Richard Dustan, EVE 1112
584   Jody Vandenboer, BON 1112
584   Dave Valouch, ROS 1112
589   Richard Bruneau, ROS 1111
590   Steve Baker, EVE 1109
590   Jack Cartmel, JER 1109
592   Kellan O'Neill, CED 1108
592   Warren Saari, GBF 1108
592   Matthew MacInnis, BEN 1108
592   Ralph Schmoor, SPC 1108
596   Francisco Guzman-Murillo Sr., VRC 1107
597   Patrick Robbins, YVI 1106
598   Justin Currie, NEW 1105
598   Kyung Kim, SPC 1105
600   Scott Valliere, NAN 1104
601   Ian Moss, VIC 1103
601   Robin Barlow, BEN 1103
603   David Rosenberg, VLT 1101
603   Bill Magee, JER 1101
605   Jarrett Achsen, PRC 1098
605   Euan Hannigan, SMUS 1098
605   Jerry Gerrior, TCC 1098
608   Brian Markus, EVE 1096
609   Nathan Von Hagen, CED 1095
609   Bob Wallace, NEW 1095
609   Preet Dhillon, APO 1095
612   Karan Aujla, SPC 1093
613   Howard Jones, HOL 1092
614   Jim Wong, BON 1091
614   Paul Holmes, VIC 1091
614   Trevor Van Eerden, VRC 1091
617   Moon Yun, BEN 1088
617   Jeremy Webster, VRC 1088
619   Mike Cunningham, EVE 1087
619   Graeme Egan, VLT 1087
621   Stephen Pyne, BEN 1086
622   Bryan Kinney, BEN 1085
623   Ross Pepper, BRC 1084
624   Ian Williamson, GBF 1082
625   Doug Stadelman, JER 1081
626   Jeff McGregor, GBF 1080
626   James Gatzke, HOL 1080
628   Moh Ng, RIV 1079
629   Trevor Stickler, RIV 1078
629   Barry Atkinson, RIV 1078
629   Craig Scales, SCF 1078
629   Ian Mitchell, CED 1078
633   Gordon Mitchell, VRC 1077
634   Basil Quan, SPC 1076
634   Brodie Kristensen, BEN 1076
636   Nam Nguyen, CED 1075
637   Dan Allard, HOL 1073
637   James Mitchell, RIV 1073
639   Mike Longhi, JER 1070
639   Neil Perk, BEN 1070
641   Paul Tindle, EVE 1069
641   Bryan Fogelman, BEN 1069
643   Eike Schroter, EVE 1067
643   Ron Bailey, EVE 1067
645   Tavish Lehman, JER 1066
646   Tim O'Meara, BON 1064
647   Fraser Hesby, VLT 1063
648   Rob Relling, ROS 1061
649   Mark Damm, VLT 1060
649   Robert Fisher, SMUS 1060
649   Jose Uzcategui, BEN 1060
652   Fredrik Bjork, JER 1057
653   Paul Chu, EVE 1055
653   Mike Lavigne, EVE 1055
655   Steve Scott, RRD 1052
656   Stavros Kotsireas, BEN 1050
657   Geoffrey McKenzie, GBF 1049
657   Andrew Cowan, SWG 1049
657   Julian Noel, ARB 1049
660   Trevor Thomas, HOL 1048
661   Jason Chiasson, SQU 1047
661   Peter Guan, VIC 1047
663   Bob Bogue, EVE 1046
664   Randy Mullock, EVE 1044
665   Sathish Ramamoorthy, SPC 1043
666   Sven Tapp, EVE 1042
667   Kalem Marchand, NEW 1040
667   Greg Smith, HOL 1040
667   Charles Lingren, JER 1040
667   Marc Wen, TCC 1040
671   Myron Kinach, BAY 1039
672   Kyle Gerard, APO 1038
673   Darren Stewart, BEN 1037
674   Garry Siu, BON 1036
674   Stuart Kirk, BRC 1036
676   Jaybe Allanson, BON 1035
677   Amit Budhwar, TCC 1034
677   Colin Brauner, EVE 1034
677   Ethan Fong, EVE 1034
680   Dave Spittlehouse, VIC 1033
681   Karl Gustavson, EVE 1032
681   Matthew Maclean, HOL 1032
681   Ahmad Doroudian, ARB 1032
684   Gordon Beebe, APO 1030
684   Andrew Ho, VRC 1030
686   Doug Burgoyne, JER 1029
687   Andrew Csinger, JER 1028
687   Adrian Robinson, ROS 1028
687   Simon Aikema, NEW 1028
690   Doug Hodgins, JER 1027
691   Albert Troll, EVE 1026
691   David Driver, APO 1026
691   duncan milne, CED 1026
691   James Clift, BEN 1026
691   Kerby Fisher, CVSC 1026
696   Wayne Diakow, RIV 1025
696   Douglas Huie, BON 1025
696   ROBERT LILLQVIST, EVE 1025
696   Michael Welsh, BRC 1025
696   Dale Penner, VRC 1025
701   Colin Johnson, CED 1023
702   Adam Golden, HOL 1022
703   Lawrence Becker, BON 1021
703   John Glynn, JER 1021
705   Glenn Doucet, VRC 1019
706   Dan Huget, APO 1018
706   Kevin Dorrius, RRD 1018
708   Rex Armstead, EVE 1017
708   Darren Farnworth, EVE 1017
708   John Malone, BEN 1017
708   Bruce Madu, BEN 1017
708   Ronnie Teja, BEN 1017
713   John West, VLT 1016
714   Angus Woodman, RRD 1015
715   Jim Wilson, SPC 1013
715   Mike Volker, JER 1013
717   Akshay Kanwar, VRC 1011
717   Matthew Beharry, VRC 1011
719   Don Olsvik, GBF 1010
720   Ray Negenman, CVSC 1009
720   Gary Holme, BON 1009
722   Jordon Caron, VIC 1008
723   Rodger Hutchinson, EVE 1007
723   Matt Deane, VRC 1007
725   Bill James, HOL 1006
725   Russ Thompson, QUA 1006
727   Jon Snell, HOL 1005
727   Ian Kingswell, BRC 1005
729   Ken Miller, SQU 1002
730   raymond wai phu, RIV 1001
730   Stephen Todd, FUL 1001
732   Roy Gutteridge, WHI 1000
732   Pablo Yuste, BEN 1000
732   James Yang, BEN 1000
735   Huw Williams, GBF 999
735   Wayne Jones, APO 999
735   Chris Best, BON 999
735   Christopher Seacombe, BRC 999
735   Brian Marshall, BEN 999
740   Douglas Gaidica, PRC 997
740   William Gross, VRC 997
742   Jay Scholes, VIC 996
742   Grant Morrison, BON 996
744   Martin Young, VIC 995
745   Daniel Gordon, APO 994
745   Steve Broady, HOL 994
747   Rick Carson, APO 993
747   Stephen Codrington, EVE 993
749   John Carsley, JER 992
749   David Simpson, RIV 992
751   Roy Li, SPC 991
751   Norm Lazzarotto, RRD 991
751   Don Kulak, CVSC 991
754   Mark Stevens, EVE 990
755   Bill Weymark, EVE 988
756   Sam Mallicaachchi, BON 987
757   Joseph Corea, TCC 986
757   Paul McGrath, BRC 986
759   John Hughes, JER 985
759   Jeff von Ende, BAY 985
759   Gary Bombay, HOL 985
762   Reinhold Krahn, BEN 984
763   Wayne Baier, CHE 983
763   Richard Freeman, VLT 983
765   Denis Maisonneuve, ROS 982
765   Philip Cilliers, FUL 982
765   Andy Hone, EVE 982
768   Flois Aranas, RIV 980
769   Tim Mashford, HOL 978
769   John Kraft, ROS 978
769   Hussein Hollands, ROS 978
772   Hyung-sang Kim, SPC 977
772   Derek Masaites, BON 977
774   Lee Russell, JER 975
774   Robert Kozlowski, VRC 975
776   Nate Bomans, SHA 974
776   Frank Odorico, RIV 974
776   Gary Desrosier, GBF 974
779   Oliver Zihlmann, VRC 973
779   Ben Rowe, BON 973
781   Gabriel Durbalau, BON 971
781   Will Lin, VLT 971
781   Barry Brouwers, ROS 971
784   Brent Wheeler, TCC 970
784   Tyler Pollock, SQU 970
784   Brian Pollock, SQU 970
787   Patrick Watson, TCC 969
788   Neil Hummel, HOL 968
789   Jerry Williams, CVSC 966
789   Jason Newington, GBF 966
791   Darren McClure, VRC 965
791   Ben Cook, VRC 965
793   Josh Dimaapi, BON 964
793   Bruce Tidball, HOL 964
795   Gareth Martin, VRC 963
795   Ajit Krishnaswamy, EVE 963
795   John Nicolls, VLT 963
798   Chris Boshard, VRC 961
799   Harrison Worsley, VIC 960
799   Josh Vance, ROS 960
801   Gerry Campbell, EVE 957
802   David Nilson, CVSC 956
803   Martin Kaffka, HOL 955
803   Blake Pottinger, VLT 955
803   Brian Jagger, VLT 955
803   Peter Tallman, VRC 955
803   John Arbuckle, VLT 955
803   Randy Mottus, VRC 955
803   Rob Forrest, EVE 955
803   Kenny Tam, BON 955
803   Boyd Muir, JER 955
803   Jerome Wilkinson, GBF 955
803   Charles Smith, VRC 955
803   Don Smerch, EVE 955
815   Justin Elvin-Jensen, EVE 954
815   Greg Almas, VRC 954
817   Greg Wright, HOL 953
817   Lindsay Anderson, NEW 953
817   Max Pottinger, VLT 953
820   Jamie Deith, CVSC 952
820   Bob Wickett, VLT 952
822   Mark Burger, CVSC 950
823   Kevin Gass, JER 949
823   Mahdiar Ahmadi-Niri, HOL 949
825   Luc Rochon, EVE 948
825   Aunali Daudjee, NEW 948
827   Tom Kucera, NEW 947
828   Rob Fought, HOL 946
829   Kevin Towers, NEW 945
830   Hugh Wolley, VLT 944
830   Riaz Mavani, EVE 944
830   David Fugman, VLT 944
833   Chad Craigen, ROS 942
833   Steve Berna, GBF 942
835   Simon Clarke, HOL 941
835   Mehrdad Rastan, BEN 941
837   Matt McClaskey, BON 939
837   Henry John, JER 939
839   Matthew Jobling, VIC 938
839   Philip Illingworth, VIC 938
841   Aidan Hughes, HOL 937
841   Juan P Angel, EVE 937
841   Peter Haas, EVE 937
844   Mel Kaario, CHE 936
844   Rob Green, CVSC 936
844   Duncan Gibson, TCC 936
844   Peter Schulz, RIV 936
848   Steve Richards, JER 934
848   Liam Leidekker, JER 934
850   Phil Rutter, ROS 933
851   Daniel Eisenberg, VRC 932
852   Nick C Gudewill Jr, VLT 930
853   Greg Bunyan, QUA 929
853   Andrew Danyluk, RRD 929
855   Ryan Hickey, GBF 928
856   Rusty Berarducci, RRD 927
857   Chris Collingwood, PRC 926
857   Sam Davison, HOL 926
859   clayton haigh, RIV 925
860   Ed Berwick, EVE 924
860   Darrell McIntyre, VIC 924
862   Daniel Abraham, NAK 923
862   Mike Mahannah, EVE 923
864   Desmond Tam, BEN 922
865   Chris Perley, BON 921
865   Dan Lindsay, CVSC 921
867   Rick Aspin, RIV 919
867   Rod Wark, ROS 919
867   Steve Gillespie, VRC 919
870   Lorne Fardy, FUL 918
871   Jerry Low, RRD 916
871   Shan Trouton, EVE 916
873   Jeff Colvin, RRD 915
873   Jayson Fuerstonburg, CVSC 915
873   Robert McMynn, VLT 915
873   Kevin Gaffney, FUL 915
877   Richard Piskor, VIC 914
878   Raul Orellana, BON 913
879   Tom Tao, BON 911
880   Rick Reynolds, HOL 910
880   Ian Granlin, VIC 910
882   Ken Dong, BEN 909
882   Alex Grant, BRC 909
882   Christopher Juras, TCC 909
882   John Black, VRC 909
886   Dennis McKenzie, APO 908
886   Paul Jackman, UVIC 908
888   Simon Min, JER 907
888   Dave Reichelt, APO 907
888   Jesse Sahlin, BEN 907
891   Ash Knightley, QUA 906
891   Paul Sluimers, BEN 906
893   mehul gandhi, BON 905
893   Phil Kern, VLT 905
895   Michael Worsley, UBC 904
896   Mike McKee, JER 901
896   Kentaro Yamamoto, BEN 901
898   Dave Yanik, CVSC 900
898   Jay Lundy, JER 900
898   Randy Egan, VRC 900
901   Doug Niessen, JER 899
902   Norm Tennant, RRD 898
903   Keith Brookes, ROS 897
903   Shawn Worsfold, GBF 897
905   Ed McCorkell, VRC 895
905   Robert Haliburton, EVE 895
905   Shane Nossal, HOL 895
905   Martin Tessler, VLT 895
905   Kiran Assi, VRC 895
905   Terry Cole, BEN 895
911   Darcy Nyrose, GBF 894
911   Kevin Hanvey, BEN 894
913   Zerxes Bhathena, NEW 893
913   Adrian Yee, BEN 893
913   Ralph Pybus, GBF 893
916   Evan Garfinkel, UVIC 892
917   Len Goossen, NEW 891
917   Brian Lake, BON 891
917   Brent Woyat, JER 891
917   Roger Chong, VRC 891
921   Phillip Hieter, JER 890
921   Matt Bicknell, EVE 890
921   Drew Railton, BEN 890
924   Glenn Sorensen, EVE 888
925   John Maltais, RRD 887
925   Gord Roberts, ROS 887
927   Davis Fong, HOL 886
928   Tony Hemy, EVE 885
928   Bill Akam, SPC 885
930   Binendra Shakya, BEN 884
931   Morgan Brache, HOL 883
932   Majid Ahmadi-Niri, HOL 882
932   Bruce Moss, HOL 882
932   Blaine Martian, ROS 882
932   Rick Rupp, BON 882
936   Graham Maclean, HOL 881
937   Ron Matthews, TCC 880
937   Matt Collins, HOL 880
939   Tennyson Choo, VRC 879
939   Mehrbod Estaki, GBF 879
939   Chris Pauwels, NEW 879
942   Dean Pelkey, JER 878
942   Rod McKeen, BEN 878
942   Michael Walker, EVE 878
945   Sayeed Mavani, EVE 877
945   TJ Farrell, BRC 877
947   Jeremy Luyt, SPC 876
948   Gary Best, VIC 875
949   Dan Walsh, HOL 874
949   Bruce Graham, JER 874
951   Ken Baron, NEW 873
951   Derek Andrew, EVE 873
953   Mike Talbot, BEN 872
953   Richard Kochanski, EVE 872
955   Chris Meyer, BEN 871
956   Mike Kearns, CVSC 870
956   Oscar Pottinger, VLT 870
956   Salim Rahemtulla, BON 870
956   Robert Dubois, EVE 870
960   didier vincent, VIC 869
960   Amir Saad elsayed, EVE 869
962   Damien Botteselle, EVE 868
963   Mike VanDyk, HOL 867
964   Adam Hill, HOL 866
965   mark chesser, RIV 865
965   Matt Brikis, EVE 865
967   Karim Esmail, BEN 864
967   Erwin David, BON 864
969   Chris Runnals, SQU 862
969   Ryan Boyce, NEW 862
969   John Boyd, JER 862
972   Richard Barton, ROS 861
972   Rod Nicolls, VLT 861
972   Zul Tejpar, JER 861
972   Mike Ritchie, APO 861
972   Hamish Jackson, EVE 861
977   Gary Forsythe, NEW 856
977   Siegfried Born, RIV 856
977   Tyler Steele, VLT 856
977   Alfonso Ergas, HOL 856
981   Benno Bucher, BAY 855
982   ward mackay, RIV 853
982   Timothy Dottridge, UBC 853
984   emmanuel Rose, EVE 852
985   Jeff Allen, BRC 851
986   Justin Chok, EVE 850
986   Richard Sutton, ROS 850
986   Christopher Carter, GBF 850
989   Ben Harper-Heir, RRD 849
990   Mo Asgari, HOL 846
990   Ali Yazdi, HOL 846
992   Colin Jones, BAY 845
993   Luke Hornhardt, ROS 844
993   Brett Creed, HOL 844
993   Dan Craig, BON 844
993   Joe English, VRC 844
997   Stephen Boale, TCC 843
997   Brian Sheffield, EVE 843
997   Simon Stevenson, CVSC 843
1000   Jason Martin, BRC 842
1000   Ray Cousineau, EVE 842
1002   Chris El-Araj, RIV 840
1003   Steven Meurrens, VRC 839
1004   James Toth, SPC 838
1005   Richard Janssen, VAL 836
1005   Glann Eng, SPC 836
1005   Jamie Deba, APO 836
1005   Greg Feehan, RIV 836
1009   Garth Albright, EVE 835
1010   George Bird, FUL 834
1011   David Fenn, EVE 833
1012   Bryan Askin, EVE 832
1012   Nathan Gurvich, SCF 832
1014   David Rutledge, HOL 831
1014   Craig Stuart, HOL 831
1016   Richard Makutra, RIV 829
1016   Doug Ford, HOL 829
1016   Peter Howells, BEN 829
1016   Spencer Hartigan, HOL 829
1016   Warren Hopwood, VLT 829
1021   Doug Grimson, APO 828
1021   Granville Airton, CVSC 828
1021   Graham Reddington, EVE 828
1024   Daniel Stewart, RRD 827
1025   Simon Pennell, VLT 826
1026   Lane du Toit, EVE 825
1027   Jerome Klett, SPC 824
1028   Nicholas Letient, SHA 822
1028   Bob Trinder, JER 822
1030   Mike Jantzen, NEW 820
1030   Mark Kerschbaumer, SQU 820
1032   Nikolas Szymanis, CVSC 819
1032   Warren Longpre, VRC 819
1032   Peter Jackman, TCC 819
1035   Paul Henderson, CVSC 817
1035   Alan Humber, JER 817
1035   Ivan Crothers, BON 817
1038   Gerry Whitworth, EVE 816
1038   Tom Cheevers, JER 816
1040   Bruce Clokie, HOL 815
1040   Ralph McClellan, HOL 815
1042   Rowan Hodge, VRC 814
1042   Tim Copeland, RIV 814
1042   Greg Louttit, RRD 814
1045   Jamie Switzer, HOL 813
1046   Matt Warner, EVE 811
1046   Peter Vanderkooy, BEN 811
1048   Carson Phillips, TCC 810
1049   Mike Collins, CVSC 809
1049   Bruce Pidduck, HOL 809
1049   Justin Bye, NEW 809
1052   Rob Vanderhorst, ROS 808
1053   Duffy Haigh, RIV 806
1054   Gordon Mason, RRD 804
1054   Gary McDonnell, HOL 804
1056   Wilf Lunde, ROS 803
1056   Pranav Sampat, SPC 803
1058   Peter Fritz, SQU 801
1058   Warren Woodman, EVE 801
1060   Rich Humphries, SQU 800
1060   Paul Winch, SQU 800
1062   Mark Attisha, HOL 798
1063   Jonathan Money, VLT 796
1063   Bill Davidson, VLT 796
1063   David Cartmel, JER 796
1066   Connor Gabbott, BEN 795
1067   Godfrey Nash, BAY 794
1068   Victor Abriles, EVE 793
1069   Ron Goos, HOL 792
1069   Dag Furst, HOL 792
1071   Duc Huynh, RSC 791
1071   Darren Schrader, BAY 791
1071   Ross Genge, EVE 791
1071   David O'Brien, EVE 791
1075   Kieran Magee, HOL 789
1075   Grant Alsop, TCC 789
1075   Elaa Aki, EVE 789
1078   Robert Wood, EVE 788
1079   Cody Miller, BON 787
1080   Michael Gyori, VRC 785
1081   Brogan Csinger, JER 783
1082   Eric Jacobsen-FIT, EVE 781
1082   Howard Ageson, EVE 781
1082   Jaime Grant, SQU 781
1085   Bill Mackie, NEW 778
1086   Dennis Horsthuis, CVSC 777
1086   Richard Bailes, TCC 777
1088   Andrew Kronquist, SPC 776
1089   Bill Chin, SPC 775
1089   Dave Waterman, EVE 775
1089   Mike Fedak, HOL 775
1092   Adam Wong, VLT 773
1092   Paul Pratt, CVSC 773
1094   Jaron Bishop, HOL 771
1094   Mike Zuccaro, EVE 771
1096   Steve Kerr, HOL 770
1097   Paul Austin, EVE 769
1097   Ralph Koerber, RRD 769
1099   Mike Tooley, EVE 768
1099   Don Lefler, BRC 768
1099   Justen Harcourt, JER 768
1102   Neil Metcalf, SQU 765
1103   Kurt Bedford, VLT 763
1104   Scott Merriman, ROS 762
1104   Cliff Kryzanowski, SQU 762
1104   Peter Northcott, EVE 762
1104   Nicolau Lopes, HOL 762
1108   Daryl Leopold, JER 761
1109   Will Stiphout, EVE 760
1110   Ben Boon, EVE 759
1110   Steve Burk, EVE 759
1112   Ian MacKinnon, VRC 758
1113   Stephen Maudee, BAY 757
1114   Justin Liew, EVE 756
1115   Chris Glazier, JER 755
1116   Dean Palmer, TCC 754
1116   David Bissell, EVE 754
1116   Rob Cesario, ROS 754
1119   Meldon Ellis, BEN 753
1120   Chamkaur Cheema, VRC 751
1121   Pero Plavsic, VLT 750
1122   Chris Dodge, VLT 749
1123   Emerson Chan, RIV 747
1124   Bill Sievewright, EVE 746
1124   Jerry Smith, BRC 746
1124   Jamie McCabe, RRD 746
1127   Roger Ovens, VLT 745
1127   Bruce MacFarlane, HOL 745
1127   Ted Moore, PRR 745
1127   Hugh Woolley, VLT 745
1127   Alan Stockwell, EVE 745
1127   Don Murray, HOL 745
1127   John Roche, CED 745
1127   Paul Gray, VLT 745
1127   Curtis Buckley, VRC 745
1127   John Zaplatynsky, HOL 745
1127   Steve Woodcock, VLT 745
1127   Tomer Curiel, VRC 745
1127   Dan Schroeter, HOL 745
1127   Jeffrey Mills, HOL 745
1127   Owen Carney, SQU 745
1127   Gary Wong, VRC 745
1127   John Smart, EVE 745
1127   Greg Charalambous, EVE 745
1127   John Andrew, VLT 745
1127   Bruce Alexander, VRC 745
1147   Andres Haneine, EVE 743
1148   Victor Tanaka, TCC 740
1149   Mark St Georges, HOL 739
1150   Steve Moore, VLT 738
1151   Gavin Mason, RRD 737
1152   Paul Pertson, NAN 735
1153   Martin Roland, JER 733
1153   Darren Cooper, HOL 733
1155   Jeremy Haile, HOL 732
1156   Ray Ahrens, HOL 730
1156   Mike Ford, VRC 730
1158   Mike Woods, HOL 729
1158   Paul Krause, VLT 729
1160   Jeff McKenzie, SQU 727
1161   Brad White, JER 724
1162   Geoff Lindup, BRC 723
1163   Kelen Epp, BEN 722
1163   Patrick Jiggins, BRC 722
1165   Ron Larsen, RRD 720
1166   McGregor Wark, VLT 718
1166   Tom Patry, RRD 718
1168   Jack Janus, SMUS 717
1169   Lance Johnston, CVSC 716
1169   Craig Keens, ROS 716
1171   Jesse Slaunwhite, COM 715
1172   Gabriel Laidlaw, RRD 714
1172   Aidan Vining, JER 714
1174   Ray Salama, TCC 713
1175   Steven Hughs, RRD 711
1175   Mike Macintosh, CVSC 711
1177   Michael Villeneuve, CVSC 710
1177   Kent Highnem, JER 710
1177   Norm Langlois, RRD 710
1180   Mike Hooker, RRD 709
1180   Tyler Fong, HOL 709
1180   Decker Allen, VLT 709
1180   Sadeer Essa, EVE 709
1184   Matt Elliott, RRD 708
1185   Iain Savill, EVE 707
1185   Geoff Howard, VLT 707
1187   Chris Falk, EVE 706
1187   David Wong, VLT 706
1187   Timothy Nordin, TCC 706
1187   David Overgaard, EVE 706
1191   Scott Sibley, EVE 705
1191   Jim Miller, EVE 705
1191   Costa Penn, JER 705
1191   Mike Sauder, VLT 705
1191   Philip Pennell, VLT 705
1191   Ru Tan, VLT 705
1191   Bob Tompkins, CVSC 705
1191   Matt Jewell, HOL 705
1191   Tony Quan, VRC 705
1191   Andrew Hosking, JER 705
1191   Grenville Finch-Noyes, VLT 705
1191   Bill Vipond, EVE 705
1191   David Nevar, JER 705
1191   Tim Hunt, EVE 705
1191   David Cubitt, JER 705
1191   Scott Wells, JER 705
1191   James LeLievre, EVE 705
1208   Shane Sibley NV, EVE 704
1208   Michael Gillanders, VRC 704
1208   Wolf Lachmann, EVE 704
1208   Brad Katronis, BEN 704
1212   Jan Dutz, VLT 703
1213   John Brown, HOL 702
1213   Brock Sands, EVE 702
1213   Roman Buksa, SQU 702
1213   Ismael Matti Alvarez, SPC 702
1217   Neil Watson, JER 701
1217   Maxx Ripley, EVE 701
1217   Jamie Davies, CVSC 701
1217   Jesse King, RRD 701
1221   Cole Makinson, CVSC 700
1222   Alan Laidlaw, RRD 699
1223   Jim Murphy, BAY 696
1224   John Wirtenan, BRC 695
1224   Richard Schwendener, EVE 695
1226   Richard Cloutier, BRC 694
1226   Dave Brett, CVSC 694
1228   John Carr, VRC 693
1229   Kyle Guenther, APO 692
1230   Howard Roseman, EVE 689
1231   Roy Krejci, CVSC 688
1231   Tim Crossin, CVSC 688
1231   Nicholas Tu, VLT 688
1231   Ambrose Cheng, BON 688
1235   Alan Berry, BRC 687
1236   Tom Makinson, CVSC 686
1237   John Taylor, JER 685
1238   Tom Schulz, VRC 684
1239   Zakir Shamji, HOL 683
1240   Michael Clifford, VRC 682
1241   Gaire Maclean, HOL 681
1242   Greg Hansen, CVSC 679
1243   Connery Noble, VRC 678
1244   Alex Austin, EVE 674
1244   Adam Benn, PRC 674
1246   Bruce Adkins, BRC 671
1246   Dave Clark, JER 671
1248   Doug Merkel, BRC 670
1248   Julien Bruce, VLT 670
1250   Darcey Reist, NAN 668
1250   Hunter Will, VLT 668
1252   Chris Argue, RRD 667
1253   Harold Burgess, EVE 665
1254   Nicolas Howard, VLT 662
1254   Simon Lewis-Schneider, SHA 662
1256   Ryan Cui, SMUS 656
1257   Mark Davis, BRC 653
1258   Jake Sorensen, VRC 652
1259   Cyrus Behroozi, JER 642
1260   Dave Wysota, HOL 635
1261   Dave Crosby, EVE 634
1262   Brian Mitchell, BRC 632
1263   David Hess, EVE 631
1264   Jonah Dutz, VLT 628
1265   Rhys Blumer, SHA 624
1266   Spencer Lehman, JER 617
1267   Liam Keeler-Young, SMUS 616
1268   Andreas Dutz, VLT 613
1269   Lucas Bruce, VLT 611
1270   Steve Zadra, HOL 594
1271   Rob Sarkissian, HOL 592
1272   Francisco Guzman Jr., VRC 591
1273   Scott Duke, RRD 589
1274   Jack Stadnyk, SHA 588
1274   Jeff Wilson, RRD 588
1276   Iain Weir-Jones, VLT 587
1276   Joey Tai, HOL 587
1278   Brian Murphy, JER 581
1279   Don Maycher, HOL 577
1279   Reid Sparling, HOL 577
1281   Casey Dubois, EVE 575
1282   John Kardos, HOL 573
1282   Lorenzo Federico, RRD 573
1284   Max Fleming, HOL 560
1285   Leif Skogland, SMUS 558
1286   Justin Miles, SHA 556
1287   Ambrose Chu, SPC 554
1287   Geoff Taylor, HOL 554
1289   Tettey Tetteh, RRD 549
1290   Charlie Marshall, EVE 544
1291   Jason Shen, EVE 536
1292   Rod Maclean, GBF 535
1293   Merat Goharshadi, EVE 528
1293   Jonathon Lotz, HOL 528
1295   Dominic Bruce, VLT 527
1296   Jonathan Fan, RIV 521
1297   Jonathan Eng, SPC 520
1298   Alexander Neill, EVE 519
1299   Drew Zinkiew, SHA 517
1300   Aidan Soulsby, EVE 515
1301   Joseph Woolley, VLT 505
1302   Christian Yuen, CED 501
1303   Solomon Schafer, CED 500
1304   Matthew Hungerford, VLT 496
1305   Al Vandenberg, CED 495
1306   Kiyan Dhanani, EVE 494
1307   Kai Phosy, CED 492
1307   Lee Brandon, SHA 492
1309   Dylan Lee, SHA 490
1310   Tim James, EVE 488
1311   Pascal Pennell, VLT 485
1312   Conner McCabe, RRD 483
1313   John McDade, EVE 476
1314   Simon Brittin, RRD 473
1315   William Tiwana, JER 472
1316   owen fahey, ARB 470
1317   Jacob Hiom, EVE 463
1318   Elliot Brebner, EVE 455
1319   Seve Paul Patrick, EVE 454
1320   Maurits Freybe, VLT 453
1321   Ben Gannon, SMUS 451
1322   Liam Gillanders, VRC 450
1323   Lucas garnett, JER 447
1324   Finley Armstrong, CED 446
1325   Seung Choi, SMUS 439
1325   Gabriel Yun, SPC 439
1327   Rio Schafer, CED 437
1328   Sean Hui, EVE 433
1329   Joseph Toth, SPC 432
1330   Lucas Hunter-Walsh, JER 428
1331   Dylan Ashikian, VRC 420
1332   Ryan Howe, RRD 414
1333   Austin DesMazes, RRD 413
1334   William Forrer, ARB 406
1335   Alden Weymar, CED 405
1335   Sam Hardie, NAN 405
1337   Josh Larsen, RRD 404
1338   John Murphy, JER 403